-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Загірненської гімназії
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-012779-a
Під однією послугою варто розуміти 612 дітоднів відповідно до Додатку 2
Торги не відбулися
9 180.00
UAH з ПДВ
Номер:
d75091eb5e0e48d5840ae5bbe9f883ad
Внутрішній номер закупівлі:
26351109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-012779-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 180.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 18:21 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 18:21 - 13.09.2025 00:00
Аукціон:
з 15.09.2025 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 180.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Загірненської гімназії