-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Ц_25Т-631_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Частини та приладдя до верстатів)
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-011760-a
Завершена
3 747 070.20
UAH з ПДВ
Номер:
d9ab3bdee654415f91670f15bfc2ed59
Внутрішній номер закупівлі:
26350101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-011760-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія ЯЦУН +380532515811 viktoriia.yatsun@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 747 070.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 16:09 - 13.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 16:09 - 16.09.2025 12:00
Аукціон:
17.09.2025 15:25 - 17.09.2025 15:48
Період кваліфікації:
17.09.2025 15:48 - 24.09.2025 12:26
Період завантаження договору:
30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 747 070.20 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Частини та приладдя до верстатів)