• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»

Завершена

82 800.00 UAH без ПДВ
Номер: cf086f60b84647de8af421d6c99a9601
Внутрішній номер закупівлі: 26349925
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-05-011577-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Чернігівській області
Контактна особа: Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-08-13-011563-a
Очікувана вартість: 82 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 36 метр кубічний
Період постачання до 31.10.2025
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, м. Ніжин, згідно документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пасьоха О.О.
Ціна пропозиції 82 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2025 16:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2a01b2901ef34088886b9eb32d0bda62
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-05-011577-a-b1
Постачальник: ФОП Пасьоха О.О.
Номер договору: 138
Сума договору: 82 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 05.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 138.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
p7s
sign.p7s