-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби профільні та швелери
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-007099-a
Завершена
246 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bd181c7c04f480b8185e2ada0d27168
Внутрішній номер закупівлі:
26345446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-007099-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
246 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 13:23 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 13:23 - 13.09.2025 15:00
Аукціон:
з 15.09.2025 12:13
Період кваліфікації:
13.09.2025 15:00 - 15.09.2025 11:56
Період завантаження договору:
21.09.2025 00:00 - 01.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 000.00 Труби профільні та швелери