• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

"Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи" (Задньокамерна інтраокулярна лінза, псевдофакічна, гідрофобна Bi-Flex ELON POB-MA, з фільтром синього світла, попередньо завантажена в інжектор, одноразового використання, стерильна або еквівалент – 16069 Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією - 2шт.)

Завершена

24 599.30 UAH з ПДВ
Номер: b5587bce97554b6e8b89cb92d9d4f3ff
Внутрішній номер закупівлі: 26344754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-05-006408-a   
Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Контактна особа: Максим Мисник +380971341586 vmkccreg_med2@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-08-22-000366-a
Очікувана вартість: 24 599.30 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Задньокамерна інтраокулярна лінза, псевдофакічна, гідрофобна Bi-Flex ELON POB-MA, з фільтром синього світла, попередньо завантажена в інжектор, одноразового використання, стерильна або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНА КОМПАНІЯ "МЕДІКУС"
Ціна пропозиції 24 599.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2025 12:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 59b8baa62847455d81adfe33fd2e37f0
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-05-006408-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНА КОМПАНІЯ "МЕДІКУС"
Номер договору: 562/24
Сума договору: 24 599.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 22 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 05.09.2025 09:00
Статус:
Виконаний
PDF
дог 562.PDF
p7s
sign.p7s