-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-005660-a
Завершена
1 844 701.00
UAH без ПДВ
Номер:
f083d1fcc5eb49eb97c6b5ee2df2d9d5
Внутрішній номер закупівлі:
26344002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-005660-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слободян Ксенія Вікторівна +380637317890 20siena09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля відповідно до пп 6 пункту 13 Особливостей (не відбулась закупівля UA-2025-08-25-008368-a)
Очікувана вартість:
1 844 701.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
6100 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Галстян Арміне Вазгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3803203365
-
Контактна особа:
Галстян Арміне Вазгенівна +380984879430 zpua296@gmail.com
-
Адреса:
70411, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, с. Дніпрельстан, вул. Шевченка 79-А
Ціна пропозиції
1 844 701.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2025 18:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5fcd49b92084740a2e46dcf86595927
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-05-005660-a-a1
Постачальник:
ФОП Галстян Арміне Вазгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3803203365
-
Адреса:
70411, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, с. Дніпрельстан, вул. Шевченка 79-А
Номер договору:
63/КП/25
Сума договору:
1 978 971.04 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації харчування: 302.40726 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.09.2025 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання:
05.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний