• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тротуарна плитка, камені бортові.

Завершена

99 684.00 UAH з ПДВ
Номер: 2ab8ee27bdb343bcafd7b91b26b51bf3
Внутрішній номер закупівлі: 26342527
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-05-004164-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
Контактна особа: Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 99 684.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тротуарна плитка "Старе місто" (пресована) 40 мм сіра
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 195 метр квадратний
Період постачання 05.09.2025 - 10.09.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Камені бортові БР 100/30/15 сірий ДСТУ Б.В.2.7-237:2010
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штука
Період постачання 05.09.2025 - 10.09.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПП МОНОЛИТ+"
Ціна пропозиції 99 684.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2025 11:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f3d15b476baf41e09fec295853b027f7
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-05-004164-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПП МОНОЛИТ+"
Номер договору: 69
Сума договору: 99 684.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 83 070.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 05.09.2025 09:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s