• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)

Торги не відбулися

70 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a285dc55b566464c8aff717b7f8bfcf3
Внутрішній номер закупівлі: 26335645
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-04-012336-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Віталія МЕЗИНКО +380963137938 vita.mezynko0406@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.09.2025 16:07 - 09.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2025 16:07 - 12.09.2025 00:00
Аукціон: з 12.09.2025 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 000.00 Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)