• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)

Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)

Завершена

299 916.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 499.58 UAH
Номер: 6e3b7782f8a445c583f36fdc59a24fde
Внутрішній номер закупівлі: 2633177
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-22-000652-b   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації
Контактна особа: Леся П’ятничанська +380343320407 tenderosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 299 916.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 499.58 UAH
Період уточнення: 22.10.2018 11:20 - 28.10.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2018 11:20 - 07.11.2018 11:00
Аукціон: 08.11.2018 12:19 - 08.11.2018 12:46
Період кваліфікації: 08.11.2018 12:46 - 12.11.2018 13:12
Період завантаження договору: 08.11.2018 12:46 - 28.11.2018 12:46

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 9620 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 78249, Україна, Івано-Франківська область, с. Шепарівці, вул. Шевченка, 70 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТК ТД ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"

Оскарження: 08.11.2018 12:46 - 23.11.2018 00:00
Початкова пропозиція 287 491.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 322.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2018 13:12
Документи 33
Скарги 0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Початкова пропозиція 289 465.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 569.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 40
Скарги 0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 285 617.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 36
Скарги 0

Контракти

Номер: 05011e459e474581832abceb9dd13b10
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-22-000652-b-a1
Постачальник: ТОВ "ТК ТД ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
Номер договору: 573
Сума договору: 272 322.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 27.11.2018 14:43
Статус:
Підписаний
zip
договір бензин.zip
p7s
sign.p7s