• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів)

Завершена

135 050.00 UAH без ПДВ
Номер: bef43e89d09b4d48aff2970e0b1d5a95
Внутрішній номер закупівлі: 26327200
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-04-003888-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Контактна особа: Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-08-27-005177-a
Очікувана вартість: 135 050.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 81750, Україна, Львівська область, -, за адресами закладів загальної середньої освіти та гімназій Ходорівської міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Федак Христина Степанівна
Ціна пропозиції 135 050.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2025 11:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b13c5082a747419e81722cd312ba118b
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-04-003888-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Федак Христина Степанівна
Номер договору: 142
Сума договору: 116 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 04.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
ДОГОВІР5-11КЕЙТЕРИНГ.pdf
pdf
ду 142 Договір.pdf
p7s
sign.p7s