-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту вестибюля будівлі за адресою: просп. Сергія Нігояна, буд. 77, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-09-03-011829-a
Завершена
235 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7c54d2d7119a42b6b097ab6fcfdf1732
Внутрішній номер закупівлі:
26320929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-03-011829-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.09.2025 16:12 - 08.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2025 16:12 - 11.09.2025 01:00
Аукціон:
з 12.09.2025 14:09
Період кваліфікації:
11.09.2025 01:00 - 11.09.2025 15:05
Період завантаження договору:
17.09.2025 00:00 - 27.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 000.00 Послуги з поточного ремонту вестибюля будівлі за адресою: просп. Сергія Нігояна, буд. 77, м. Дніпро