-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Тендер Prozorro UA-2025-09-03-008489-a
Завершена
750 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
76a98f2afcf641958f0ab5a55d097e25
Внутрішній номер закупівлі:
26317595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-03-008489-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-26-004490-a
Очікувана вартість:
750 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2025
Місце постачання
81750, Україна, Львівська область, Стрийський район, а адресами закладів загальної середньої освіти та гімназій Ходорівської міської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Федак Христина Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271608167
-
Контактна особа:
Федак Христина Степанівна 0676722713
-
Адреса:
81611, Україна, Львівська область, с.Красів, вул.Шевченка,10
Ціна пропозиції
750 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2025 14:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5ae306715f67484bab6a2179bb76db3c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-03-008489-a-a1
Постачальник:
ФОП Федак Христина Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271608167
-
Адреса:
81611, Україна, Львівська область, с.Красів, вул.Шевченка,10
Номер договору:
140
Сума договору:
750 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
03.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний