-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт штучного покриття стадіону
Тендер Prozorro UA-2025-09-03-006877-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e645d1bf1e364c6f83409a6f14cf8903
Внутрішній номер закупівлі:
26315963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-03-006877-a
Замовник:
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803013
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кухарук Ольга Олександрівна +380382671536 Julia_kondratjuk@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-22-006374-a
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт штучного покриття стадіону
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.09.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПЛАНЕТА СПОРТУ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906859
-
Контактна особа:
Поляков О Т 0974764772
-
Адреса:
80716, Україна, Львівська область, с. Єлиховичі
Ціна пропозиції
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2025 13:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a969df2b46714b419c0cf70eacca2c52
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-03-006877-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ПЛАНЕТА СПОРТУ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906859
-
Адреса:
80716, Україна, Львівська область, с. Єлиховичі
Номер договору:
31
Сума договору:
350 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
01.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний