-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Освітлювальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-09-03-000787-a
Завершена
367 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
5ec929d71fd8480fbf2f88c246acf7e6
Внутрішній номер закупівлі:
26309909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-03-000787-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21927215
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. 128-ї Бригади Тероборони, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Геннадіївна Чепурко +380504825501 chepuryulia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
367 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.09.2025 09:12 - 08.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2025 09:12 - 11.09.2025 13:00
Аукціон:
з 12.09.2025 11:18
Період кваліфікації:
11.09.2025 13:00 - 12.09.2025 15:34
Період завантаження договору:
18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴367 500.00 Освітлювальне обладнання