• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фарби

Завершена

206 280.00 UAH з ПДВ
Номер: 7577a9d31d9545898eb133b6263bca38
Внутрішній номер закупівлі: 26309192
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-03-000077-a   
Замовник: ДО "АВТОБАЗА ДУС"
Контактна особа: Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-06-18-001940
Очікувана вартість: 206 280.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 65 літр
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛЮМ-КОЛОР»
Ціна пропозиції 206 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2025 07:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b372c1653541487db5827ed7ded93987
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-03-000077-a-a1
Постачальник: ТОВ «ЛЮМ-КОЛОР»
Номер договору: 1940
Сума договору: 206 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 171 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0: 2 900.00000 UAH без ПДВ
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л: 889.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2025 03:00 - 31.12.2025 03:00
Дата підписання: 03.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір ЛЮМ-КОЛОР автофарби.PDF
PDF
Дод угода ЛЮМ-КОЛОР реквізити.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s