-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі.
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-012067-a
Завершена
699 906.90
UAH без ПДВ
Номер:
285c17c488f642e3947626575674da96
Внутрішній номер закупівлі:
26308320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-012067-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-05-29-009818-a-report
Очікувана вартість:
699 906.90 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі.
Кількість
2217 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Благодійна організація "Регіональний Центр соціальної адаптації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25556431
-
Контактна особа:
Гнат Ігор Зіновійович 380730202532 sfed@i.ua
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, Личаківська, 56
Ціна пропозиції
699 906.90 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2025 18:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
72952a0b81a141c8b65e97a699fa2af3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-02-012067-a-a1
Постачальник:
Благодійна організація "Регіональний Центр соціальної адаптації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25556431
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, Личаківська, 56
Номер договору:
1
Сума договору:
399 991.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі.: 315.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
28.08.2025 00:00
Статус:
Виконаний