-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (PoC-радіостанції)
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-011136-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товару залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.
Завершена
3 413 271.00
UAH без ПДВ
Номер:
3379124010f04bf2bf87107d651645a1
Внутрішній номер закупівлі:
26307386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-011136-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Панченко Ольга Олександрівна 380442986950 PANCHENKO-OA@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 413 271.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 16:44 - 12.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 16:44 - 15.09.2025 15:00
Аукціон:
з 16.09.2025 12:25
Період кваліфікації:
15.09.2025 15:00 - 19.09.2025 10:13
Період завантаження договору:
25.09.2025 00:00 - 05.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 413 271.00 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (PoC-радіостанції)