-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вугілля кам`яне, брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-008623-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
829d00a959184d23b3102b87cb034cee
Внутрішній номер закупівлі:
26304883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-008623-a
Замовник:
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Болградський район, селище Буджак, вул. Миру, 132 селище Буджак Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Регіна Чумак +380972956107 regina.chumack@gmail.com https://borodinska.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2025 15:11 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2025 15:11 - 10.09.2025 00:00
Аукціон:
з 10.09.2025 15:35
Період кваліфікації:
10.09.2025 00:00 - 11.09.2025 10:04
Період завантаження договору:
17.09.2025 00:00 - 27.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Вугілля кам`яне, брикет паливний вугільний