-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги зі збирання врожаю сої комбайном)
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-006947-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6f4b2b4a01ea40b48efc1a84ebc92135
Внутрішній номер закупівлі:
26303218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-006947-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546855
-
Адреса:
39200, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, місто Кобеляки, вул. Покровська, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Оберемко +380663341412 ur3341412@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-14-007496-a
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі збирання врожаю сої комбайном
Кількість
51 гектар
Період постачання
до 30.10.2025
Місце постачання
39200, Україна, Полтавська область, Кобеляцька міська рада, земельна ділянка
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДЕМЕТРА-2011"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37710292
-
Контактна особа:
0990148885
-
Адреса:
39250, Україна, Полтавська область, Кобеляцький р-н село Лебедине
Ціна пропозиції
153 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2025 14:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
39278e60f45e445dbe277abfead22a9e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-02-006947-a-b1
Постачальник:
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДЕМЕТРА-2011"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37710292
-
Адреса:
39250, Україна, Полтавська область, Кобеляцький р-н село Лебедине
Номер договору:
276-С
Сума договору:
153 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
127 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
02.09.2025 13:56
Статус:
Виконаний