-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (навчання державних службовців категорії "Б" та "В")
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-003151-a
Завершена
3 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
183fd2de09fa48bc8cd26f336006f2d8
Внутрішній номер закупівлі:
26299430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-003151-a
Замовник:
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37839478
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Кулика, 133-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Максименко +380958726571 maksimenko_byxgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба в підвищенні кваліфікації державних службовців категорії "Б" та "В" у 2025 році
Очікувана вартість:
3 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги за програмою "Державне управління в умовах кризових ситуацій" (60 годин, 2 кредити ЄКТС)
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 30.09.2025
Місце постачання
73008, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. Кулика І., буд. 133А
На карті
Послуги за програмою "Комунікація та взаємодія в органах публічної влади" (60 годин, 2 кредити ЄКТС)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.09.2025
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вул.К.Гордієнка, 11; вул.Кулика, 133-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОНБАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ "МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АКАДЕМІКА ЮРІЯ БУГАЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36469787
-
Адреса:
84321, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ будинок 32
Ціна пропозиції
3 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2025 11:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7ca029655b746c5b6dca2284144832d
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-02-003151-a-c1
Постачальник:
ДОНБАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ "МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АКАДЕМІКА ЮРІЯ БУГАЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36469787
-
Адреса:
84321, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ будинок 32
Номер договору:
56-7-37
Сума договору:
3 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
02.09.2025 10:59
Статус:
Виконаний