-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг, Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг)
Тендер Prozorro UA-2025-09-01-008789-a
Завершена
319 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
c733a2b78dbe46668a76630fc090fea0
Внутрішній номер закупівлі:
26294915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-01-008789-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля відповідно до п.п. 6, п.13 ПКМУ 1178(зі змінами) від 12.10.2022 року.
Очікувана вартість:
319 040.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг
Кількість
88 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кохно О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3086709713
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Висоцького.буд. 5,кв.61
Ціна пропозиції
319 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2025 16:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eaa896a58d9b45cdb3b0d8e3fd260c15
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-01-008789-a-b1
Постачальник:
ФОП Кохно О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3086709713
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Висоцького.буд. 5,кв.61
Номер договору:
246-25
Сума договору:
319 040.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 4,0 кг: 4 480.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг: 1 080.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вогнегасник AFO Fire Ball 1,3 кг: 1 080.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
01.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний