• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги по збиранню урожаю сої

Завершена

252 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e98370d11ae641f589e8356884ba4c35
Внутрішній номер закупівлі: 26290753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-01-004619-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Почотова Оксана Володимирівна 380959336960 oksana.pochetova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором № UA-2025-08-20-004889-а, яка 28.08.2025 року була автоматично відмінена електронною системою закупівель (предмет закупівлі – ДК 021:2015 код ––77110000-4 - Послуги пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги по збиранню урожаю сої) - 252000,00 грн. (Двісті п’ятдесят дві тисячі гривень 00 коп.) - в обсязі 120 га., відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями».
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по збиранню урожаю сої
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 120 гектар
Період постачання 10.09.2025 - 30.09.2025
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Індустриальна, 42 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пригода Олександра Валентинівна
Ціна пропозиції 252 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2025 13:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f2c1a6d296f54115ad56e45fe0c9aabb
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-01-004619-a-b1
Постачальник: ФОП Пригода Олександра Валентинівна
Номер договору: 285
Сума договору: 252 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги по збиранню урожаю сої: 2 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 01.09.2025 10:00
Статус:
Виконаний
docx
ПРОТОКОЛ 25-461 звіт про виконання договору 285.docx
p7s
sign.p7s