• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (навчання працівників апарату УДМС)

Завершена

4 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1a996825f442489ba511de6632dcf36a
Внутрішній номер закупівлі: 26289974
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-01-003829-a   
Замовник: Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Контактна особа: Марина Максименко +380958726571 maksimenko_byxgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Виникла нагальна потреба в навчанні працівників апарату УДМС у Херсонській області за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації "Міграційні процеси в Україні"
Очікувана вартість: 4 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги за спеціальною професійною програмою підвищення кваліікації "Міграційні процеси в Україні"
Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
Кількість 4 послуга
Період постачання 08.09.2025 - 20.09.2025
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вул. Театральна, 29; вул.К.Гордієнка, 11; вул.Кулика, 133-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
Ціна пропозиції 4 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2025 12:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f087e44aa9c149319186c771dc246406
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-01-003829-a-c1
Постачальник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
Номер договору: 53-7-37
Сума договору: 4 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги за спеціальною професійною програмою підвищення кваліікації "Міграційні процеси в Україні": 1 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 01.09.2025 12:50
Статус:
Виконаний
pdf
ДоговірНавчання 4000грн.pdf
p7s
sign.p7s