-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Урни
Тендер Prozorro UA-2025-08-29-007998-a
Завершена
65 431.32
UAH з ПДВ
Номер:
3d6fbd5ba8d34d4f99b02761e5ec2801
Внутрішній номер закупівлі:
26282919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-29-007998-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 431.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2025 15:23 - 03.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2025 15:23 - 06.09.2025 00:00
Аукціон:
08.09.2025 14:47 - 08.09.2025 15:10
Період кваліфікації:
08.09.2025 15:10 - 09.09.2025 14:09
Період завантаження договору:
15.09.2025 00:00 - 25.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 431.32 Урни