• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)

Завершена

2 940 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7a8c505ae14c44afa6b793aeba87da63
Внутрішній номер закупівлі: 26279989
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-29-005065-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Контактна особа: Антоніна Поспехова +380660478089 tonyapospehova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 940 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.08.2025 12:56 - 03.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.08.2025 12:56 - 06.09.2025 13:00
Аукціон: з 08.09.2025 12:33
Період кваліфікації: 06.09.2025 13:00 - 08.09.2025 13:01
Період завантаження договору: 14.09.2025 00:00 - 24.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 940 000.00 Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)