-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (реосорбілакт, сорбілакт)
Тендер Prozorro UA-2018-10-22-000880-b
Завершена
542 486.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 424.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 424.00 UAH
Номер:
8d5ac382857d451b833a57c9246d0be7
Внутрішній номер закупівлі:
2627957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-22-000880-b
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, смт. Васищеве, вул. Зелена, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
542 486.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 424.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2018 12:02 - 28.10.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2018 12:02 - 07.11.2018 08:00
Аукціон:
08.11.2018 12:53 - 08.11.2018 13:14
Період кваліфікації:
08.11.2018 13:14 - 14.11.2018 11:22
Період завантаження договору:
08.11.2018 13:14 - 28.11.2018 13:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реосорбілакт
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
-
АТХ:
B05BB04 B05BB04
Кількість
4800 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
сорбілакт
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
-
АТХ:
B05BB04 B05BB04
Кількість
960 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
Оскарження: 08.11.2018 13:14 - 25.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." OKSANA.TERESHKINA@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Оскарження: 08.11.2018 13:14 - 25.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
534 144.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
534 144.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2018 11:22
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "Аметрін ФК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38218086
-
Контактна особа:
ТОВ Аметрін ФК 380577563603, 380676905796, ametrinfk@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Юріївська, 17
Початкова пропозиція
542 323.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
542 323.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe89bec34b074158999a8e5d9120e50d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-22-000880-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." OKSANA.TERESHKINA@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Номер договору:
195/18-БТ/ХК
Сума договору:
534 144.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.11.2018 16:10
Статус:
Підписаний