-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Тендер Prozorro UA-2025-08-29-003574-a
Завершена
201 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
75ffa08abd514b7f91dde581106df76e
Внутрішній номер закупівлі:
26278503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-29-003574-a
Замовник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дум'як Христина Степанівна 380680352000 finance@dspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
201 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2025 11:46 - 03.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2025 11:46 - 06.09.2025 00:00
Аукціон:
з 08.09.2025 14:46
Період кваліфікації:
06.09.2025 00:00 - 08.09.2025 09:32
Період завантаження договору:
14.09.2025 00:00 - 24.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 000.00 Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту