-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри автомобільні)
Тендер Prozorro UA-2025-08-29-001460-a
Завершена
35 735.60
UAH без ПДВ
Номер:
682422f6e2324cc9b1389325ecd5f304
Внутрішній номер закупівлі:
26276392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-29-001460-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля відповідно до п.п. 6, п.13 ПКМУ 1178(зі змінами) від 12.10.2022 року.
Очікувана вартість:
35 735.60 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13- (вир-во ALPHA FILTER)
Кількість
18 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр салону ExtraClean NISSAN (RIDER)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр паливний RENAULT DUSTER 1.5 DCI 10- (вир-во DENCKERMANN)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр оливний DACIA LOGAN 13-, RENAULT MEGANE 09- 1.5 DCI (RIDER)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний IVECO DAILY 01-11 (RIDER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний салону BOSCH
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр паливний IVECO DAILY IV/EcoDaily 06-11 (вир-во DENCKERMANN)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр маслянийFIAT DUCATO, IVECO 3.0 HDI 06-(вир-во DENCKERMANN)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний VOLVO S60, XC70, XC90 2.4 D5 05- (вир-во DENCKERMANN)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр салону ExtraClean VOLVO (RIDER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр паливний Volvo (вир-во Blue Print)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр масляний VOLVO S60, S80, XC70 2.4D, D5 01-(вир- во DENCKERMANN)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр паливний ExtraClea n VAG (RIDER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр оливний SKODA FABIA, OCTAVIA 00-, VW GOLF 97-, PASSAT 03- (RIDER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний VW T5 03- (з предфільтром) (вир- во ALPHA FILTER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр салону VW TRANSPORTER V 03- вугільний (RIDER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 внутр. (вир-во ALPHA FILTER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 зовн. (вир-во ALPHA FILTER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
фільтр масляний ВАЗ 2101-07, АЗЛК 2141 ГАЗ та УАЗ з дв. УМЗ (вир-во FINWHALE)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Елемент фільт. повітр. ГАЗЕЛЬ, СОБОЛЬ (RIDER)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр паливн. тонк. очист. ВАЗ 2101-07, 2108-099, 2121 Таврія з відстійником (ALPHA Filter)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр масляний двигуна TOYOTA LC 4.0-4.7 98- (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр паливний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во UFI)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр повітряний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во DENCKERMANN)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр салону TOYOTA HILUX 15-, CAMRY 17- вугільний (RIDER)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Фільтр салону DACIA LOGAN II, SANDERO 13- вугільний (RIDER)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 25.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"ОМЕГА//"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45055636
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, смт Васищеве(з), Промислова б.1
Ціна пропозиції
35 735.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.08.2025 10:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5471efc3bff24fcd9cb7b90b1fa5c7dc
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-29-001460-a-b1
Постачальник:
ТОВ"ОМЕГА//"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45055636
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, смт Васищеве(з), Промислова б.1
Номер договору:
242-25
Сума договору:
35 735.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13- (вир-во ALPHA FILTER): 107.80000 UAH без ПДВ
Фільтр салону ExtraClean NISSAN (RIDER): 132.30000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний RENAULT DUSTER 1.5 DCI 10- (вир-во DENCKERMANN): 1 019.20000 UAH без ПДВ
Фільтр оливний DACIA LOGAN 13-, RENAULT MEGANE 09- 1.5 DCI (RIDER): 128.10000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний IVECO DAILY 01-11 (RIDER): 351.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний салону BOSCH: 626.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний IVECO DAILY IV/EcoDaily 06-11 (вир-во DENCKERMANN): 944.00000 UAH без ПДВ
Фільтр маслянийFIAT DUCATO, IVECO 3.0 HDI 06-(вир-во DENCKERMANN): 186.60000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний VOLVO S60, XC70, XC90 2.4 D5 05- (вир-во DENCKERMANN): 244.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону ExtraClean VOLVO (RIDER): 184.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний Volvo (вир-во Blue Print): 286.40000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний VOLVO S60, S80, XC70 2.4D, D5 01-(вир- во DENCKERMANN): 117.70000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний ExtraClea n VAG (RIDER): 860.70000 UAH без ПДВ
Фільтр оливний SKODA FABIA, OCTAVIA 00-, VW GOLF 97-, PASSAT 03- (RIDER): 94.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний VW T5 03- (з предфільтром) (вир- во ALPHA FILTER): 141.20000 UAH без ПДВ
Фільтр салону VW TRANSPORTER V 03- вугільний (RIDER): 166.50000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 внутр. (вир-во ALPHA FILTER): 289.90000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 зовн. (вир-во ALPHA FILTER): 587.70000 UAH без ПДВ
фільтр масляний ВАЗ 2101-07, АЗЛК 2141 ГАЗ та УАЗ з дв. УМЗ (вир-во FINWHALE): 110.40000 UAH без ПДВ
Елемент фільт. повітр. ГАЗЕЛЬ, СОБОЛЬ (RIDER): 196.20000 UAH без ПДВ
Фільтр паливн. тонк. очист. ВАЗ 2101-07, 2108-099, 2121 Таврія з відстійником (ALPHA Filter): 19.60000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний двигуна TOYOTA LC 4.0-4.7 98- (вир-во KOLBENSCHMIDT): 85.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во UFI): 741.60000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во DENCKERMANN): 273.10000 UAH без ПДВ
Фільтр салону TOYOTA HILUX 15-, CAMRY 17- вугільний (RIDER): 158.60000 UAH без ПДВ
Фільтр салону DACIA LOGAN II, SANDERO 13- вугільний (RIDER): 166.60000 UAH без ПДВ
Фільтр салону ExtraClean NISSAN (RIDER): 132.30000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний RENAULT DUSTER 1.5 DCI 10- (вир-во DENCKERMANN): 1 019.20000 UAH без ПДВ
Фільтр оливний DACIA LOGAN 13-, RENAULT MEGANE 09- 1.5 DCI (RIDER): 128.10000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний IVECO DAILY 01-11 (RIDER): 351.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний салону BOSCH: 626.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний IVECO DAILY IV/EcoDaily 06-11 (вир-во DENCKERMANN): 944.00000 UAH без ПДВ
Фільтр маслянийFIAT DUCATO, IVECO 3.0 HDI 06-(вир-во DENCKERMANN): 186.60000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний VOLVO S60, XC70, XC90 2.4 D5 05- (вир-во DENCKERMANN): 244.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону ExtraClean VOLVO (RIDER): 184.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний Volvo (вир-во Blue Print): 286.40000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний VOLVO S60, S80, XC70 2.4D, D5 01-(вир- во DENCKERMANN): 117.70000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний ExtraClea n VAG (RIDER): 860.70000 UAH без ПДВ
Фільтр оливний SKODA FABIA, OCTAVIA 00-, VW GOLF 97-, PASSAT 03- (RIDER): 94.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний VW T5 03- (з предфільтром) (вир- во ALPHA FILTER): 141.20000 UAH без ПДВ
Фільтр салону VW TRANSPORTER V 03- вугільний (RIDER): 166.50000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 внутр. (вир-во ALPHA FILTER): 289.90000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 зовн. (вир-во ALPHA FILTER): 587.70000 UAH без ПДВ
фільтр масляний ВАЗ 2101-07, АЗЛК 2141 ГАЗ та УАЗ з дв. УМЗ (вир-во FINWHALE): 110.40000 UAH без ПДВ
Елемент фільт. повітр. ГАЗЕЛЬ, СОБОЛЬ (RIDER): 196.20000 UAH без ПДВ
Фільтр паливн. тонк. очист. ВАЗ 2101-07, 2108-099, 2121 Таврія з відстійником (ALPHA Filter): 19.60000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний двигуна TOYOTA LC 4.0-4.7 98- (вир-во KOLBENSCHMIDT): 85.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во UFI): 741.60000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во DENCKERMANN): 273.10000 UAH без ПДВ
Фільтр салону TOYOTA HILUX 15-, CAMRY 17- вугільний (RIDER): 158.60000 UAH без ПДВ
Фільтр салону DACIA LOGAN II, SANDERO 13- вугільний (RIDER): 166.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
29.08.2025 00:00
Статус:
Виконаний