• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, оброблення/ видалення відходів та небезпечних хімічних речовин (ртуті металевої і її відходів та ртутних термометрів 559,319 кг)

Завершена

19 265 905.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 96 329.53 UAH
Номер: 420dadc4ebb5464b8c54ea15f80dd7ed
Внутрішній номер закупівлі: 26262403
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-27-012327-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Тетяна Літка +380487283505 tlitka@odessa.gov.ua http://ecology.odessa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 19 265 905.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.08.2025 18:19 - 05.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2025 18:19 - 08.09.2025 18:09
Аукціон: 09.09.2025 12:21 - 09.09.2025 12:45
Період кваліфікації: 09.09.2025 12:45 - 12.09.2025 16:24
Період завантаження договору: 18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 265 905.00 Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, оброблення/ видалення відходів та небезпечних хімічних речовин (ртуті металевої і її відходів та ртутних термометрів 559,319 кг)