-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з видалення аварійних дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев)
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-011342-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
4ce6a63b714c4e0b84045b7bf30531bc
Внутрішній номер закупівлі:
26261415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-27-011342-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Потапенко +380634075064 potapenkoolena@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.08.2025 16:39 - 06.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2025 16:39 - 09.09.2025 23:59
Аукціон:
з 10.09.2025 13:27
Період кваліфікації:
09.09.2025 23:59 - 16.09.2025 16:30
Період завантаження договору:
22.09.2025 00:00 - 02.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з видалення аварійних дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев)