-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2025-08-27-008518-a
Завершена
222 024.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 220.24 UAH
мін. крок: 1% або 2 220.24 UAH
Номер:
012aad617e8443c1a9e81ab2dab3972e
Внутрішній номер закупівлі:
26258611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-27-008518-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net http://brovteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 024.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.08.2025 15:01 - 01.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2025 15:01 - 04.09.2025 16:00
Аукціон:
з 05.09.2025 15:24
Період кваліфікації:
04.09.2025 16:00 - 05.09.2025 14:05
Період завантаження договору:
11.09.2025 00:00 - 21.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴222 024.40 Фарби