-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Освітлювальне обладнання, 5 лотів
Тендер Prozorro UA-2018-10-17-001571-a
Завершена
3 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
Номер:
bfa53b0be3f6429aae4a0d6d63cec9f4
Внутрішній номер закупівлі:
2624947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-17-001571-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2018 17:13 - 23.10.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2018 17:13 - 02.11.2018 18:00
Аукціон:
05.11.2018 12:41 - 05.11.2018 14:58
Період кваліфікації:
05.11.2018 14:58 - 08.11.2018 18:08
Період завантаження договору:
05.11.2018 14:58 - 25.11.2018 14:58
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴400 000.00 лот 1 - Безтіньова лампа стельова однокупольна - 1 од.
- Лот №2 ₴100 000.00 лот 2 - Безтіньова лампа пересувна однокупольна - 1 од.
- Лот №3 ₴340 000.00 лот 3 - Лампа променевого тепла - 2 од.
- Лот №4 ₴1 950 000.00 лот 4 - Безтіньова лампа стельова двокупольна - 3 од.
- Лот №5 ₴470 000.00 лот 5 - Безтіньова лампа стельова однокупольна - 1 од.