-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект мультимедійного обладнання ТИП 3
Тендер Prozorro UA-2025-08-25-008942-a
Завершена
599 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 996.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 996.40 UAH
Номер:
d2a6d63e546240eaa1a43bd3be0b75d6
Внутрішній номер закупівлі:
26231788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-25-008942-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041459
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Дмитроца +380969505727 maria.matviiv24@gmail.com http://otgteachers.blogspot.com/
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2025 15:07 - 30.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2025 15:07 - 02.09.2025 00:00
Аукціон:
з 02.09.2025 13:54
Період кваліфікації:
02.09.2025 00:00 - 04.09.2025 16:27
Період завантаження договору:
10.09.2025 00:00 - 20.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 280.00 Комплект мультимедійного обладнання ТИП 3