• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38550000-5 (Прилади обліку теплової енергії)

Завершена

170 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер: 27291c4907364976b93a75e7ef76384e
Внутрішній номер закупівлі: 26224296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-25-001411-a   
Замовник: КП "Коменергосервіс"
Контактна особа: Сергій Матюшенко +380676308004 komenergoservice21@gmail.com http://www.kes.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.08.2025 10:04 - 30.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2025 10:04 - 02.09.2025 08:00
Аукціон: з 03.09.2025 12:43
Період кваліфікації: 02.09.2025 08:00 - 03.09.2025 13:44
Період завантаження договору: 09.09.2025 00:00 - 19.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴170 000.00 ДК 021:2015 – 38550000-5 (Прилади обліку теплової енергії)