• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Реконструкція покрівлі даху Тернопільського академічного обласного Українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка"

«Реконструкція покрівлі даху Тернопільського академічного обласного Українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка"

Торги не відбулися

4 733 681.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
Номер: b568e36886b646a388bdb4d23b9ca797
Внутрішній номер закупівлі: 2621226
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-07-002319-c   
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА
Контактна особа: Борис Репка +380503758255,+380674555104,+380352526255 terodt@ukr.net http://theatre.te.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 733 681.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 0.50 UAH
Період уточнення: 07.11.2018 16:03 - 13.11.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 07.11.2018 16:03 - 23.11.2018 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція покрівлі даху Тернопільського академічного обласного Українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 46001, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, бульвар Шевченка,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Приватне мале підприємство "Фірма АРЕС"
Початкова пропозиція 4 027 558.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 027 558.00 UAH з ПДВ
Документи 151
Скарги 0