-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (персональні комп'ютери).
Тендер Prozorro UA-2018-11-09-001318-b
персональні комп'ютери
Торги відмінено
794 922.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 974.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 974.61 UAH
Номер:
785fe5e1f14942f894d42c4c854fb583
Внутрішній номер закупівлі:
2621008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-09-001318-b
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 tender_1@knteu.kiev.ua https://www.knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
794 922.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 974.61 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2018 15:16 - 17.11.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2018 15:16 - 27.11.2018 16:00
Аукціон:
з 28.11.2018 12:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп'ютери
Кількість
54 штуки
Період постачання
до 26.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
e73e9d26dbf44dde829b27ca7636ee65
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Підстави: відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
23.11.2018 15:47
Статус:
Виконано