-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та модульного пожежогасіння філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-08-21-007139-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги відмінено
1 151 671.80
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 11 516.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 516.00 UAH
Номер:
f39c68d247804927b2f190ed3f64a6b4
Внутрішній номер закупівлі:
26204326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-21-007139-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 151 671.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2025 14:18 - 29.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2025 14:18 - 01.09.2025 09:00
Аукціон:
з 02.09.2025 14:25
Період кваліфікації:
01.09.2025 09:00 - 10.09.2025 15:51
Період завантаження договору:
16.09.2025 00:00 - 26.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6e0013aa4f2843b1b482a88828185125
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час розгляду порядку денного:
1. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Замовник при формуванні тендерної документації допустився помилки, а саме в Додатку № 6 Технічне завдання:
у відомості обсягів робіт «Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння. Приміщення серверної ОКВВО» включено послугу ТО систем газового пожежогасіння, яке не було введено в експлуатацію;
у «Локальному кошторисі на будівельні роботи №02-01-08» та відомості обсягів робіт «Технічне обслуговування системи пожежної сигналізації будівлі ГЕС та КПП 1 (складські приміщення ГТЦ, ГМЦ, ЕТЦ) не виключено пожежну сигналізацію яка була пошкоджена та не підлягає відновленню;
у відомості обсягів робіт «Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та систем газового пожежогасіння», назва не відповідає назві «Локального кошторису на будівельні роботи № 02-02-03 на технічне обслуговування системи газового пожежогасіння, Актова зала».
2. Згідно з пунктом 50 Особливостей Замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
ЗАМОВНИК ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ:
1. Відмінити процедуру закупівлі відкриті торги відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
2. Оприлюднити інформацію про відміну процедури закупівлі відкриті торги відповідно до вимог пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
26.09.2025 11:35 - 07.10.2025 00:00
Дата опублікування:
26.09.2025 11:35
Дата виконання:
07.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 151 671.80 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та модульного пожежогасіння філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)