-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2018-11-21-000347-a
Торги відмінено
58 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 200.00 UAH
Номер:
fc63ac03f0044e5697baa89bdcdd5f70
Внутрішній номер закупівлі:
2620339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-21-000347-a
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазуцька Ілона Михайлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2018 10:36 - 26.11.2018 10:40
Період прийому пропозицій:
21.11.2018 10:36 - 06.12.2018 10:40
Аукціон:
з 07.12.2018 11:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Столи учнівські 2-місні з полицею
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, с. Малий Стидин та с. Ставок, Малостидинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ставецька ЗОШ І-ІІ ступенів
На карті
Стільці полозкові
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, с. Малий Стидин та с. Ставок, Малостидинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ставецька ЗОШ І-ІІ ступенів
На карті
Стільці офісні напівм'які
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35042, Україна, Рівненська область, с. Базальтове, Базальтівська філія Головинського ліцею
На карті
Стільці дитячі
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35042, Україна, Рівненська область, с. Базальтове, Базальтівська філія Головинського ліцею
На карті
Комплект шаф
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35042, Україна, Рівненська область, с. Базальтове, Базальтівська філія Головинського ліцею
На карті
Інформація про скасування
Номер:
06a48d2bf44243c7810fa18f49b89a5d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відміна торгів на закупівлю ДК 021:2015 - 39160000-1- «Шкільні меблі» (Шкільні меблі) на підставі п.4 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
23.11.2018 15:01
Статус:
Виконано