• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Товар-код CPV 33150000-6 по ДК 021:2015 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Медичне обладнання для реабілітації). РПЗ: 9.396

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-40-73. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Завершена

840 862.30 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер: 51c1b14eab53416c8447c5fad2bfbaba
Внутрішній номер закупівлі: 26200644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-21-003458-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Франко Юрій Аркадійович 380513642177 y_franko@sunpp.atom.gov.ua http://www.sunpp.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 840 862.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2025 11:15 - 30.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2025 11:15 - 02.09.2025 10:00
Аукціон: з 03.09.2025 12:03
Період кваліфікації: 02.09.2025 10:00 - 25.09.2025 09:38
Період завантаження договору: 01.10.2025 00:00 - 11.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴840 862.30 Медичне обладнання для реабілітації