-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2025-08-21-000935-a
Завершена
201 220.68
UAH з ПДВ
Номер:
d1c71295abf14be4ba63bda58cc9da9b
Внутрішній номер закупівлі:
26198161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-21-000935-a
Замовник:
Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189147
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська область, с. Оріхівка, вул. Перше травня, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаїна Козаченко +380505240166 vtopol@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-08-004618-a
Очікувана вартість:
201 220.68 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
11800 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
201 220.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2025 09:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f6680b3b30f04e22869821a1f80dbb08
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-21-000935-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
15-9036/25-БО-Т
Сума договору:
201 220.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
167 683.87 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.08.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Дата підписання:
19.08.2025 09:24
Статус:
Виконаний