-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95 (паливні талони номіналом 10,20,30 літрів); 09130000-9 нафта і дистиляти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-08-20-011175-a
Завершена
16 209.40
UAH з ПДВ
Номер:
3c731e7ca5f24ac7b50863ce459639ea
Внутрішній номер закупівлі:
26195670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-20-011175-a
Замовник:
Рукшинська сільська рада Дністровського району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416938
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, с. Рукшин
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кристіна Погорена +380959293700 rukschyn1456@gmail.com http://rukschynska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-04-004721-a
Очікувана вартість:
16 209.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
250 літр
Період постачання
18.08.2025 - 31.12.2025
бензин А-95
Кількість
60 літр
Період постачання
18.08.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДУДКА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2046726144
-
Контактна особа:
0501774107
-
Адреса:
60006, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н село Орестівка(з)
Ціна пропозиції
16 209.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2025 16:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c63349fdb50a4ef696047231f2df78c9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-20-011175-a-c1
Постачальник:
ДУДКА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2046726144
-
Адреса:
60006, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н село Орестівка(з)
Номер договору:
18
Сума договору:
16 209.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 236.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
18.08.2025 16:43
Статус:
Виконаний