-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект ендоскопічного обладнання для ЛОР операцій
Тендер Prozorro UA-2025-08-20-006774-a
Завершена
826 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 268.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 268.00 UAH
Номер:
e096b25fdb104fbebd02c46ff982f9c1
Внутрішній номер закупівлі:
26191291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-20-006774-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крижановська +380487503296 tkriza@ukr.net https://berezivska.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
826 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.08.2025 14:05 - 26.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2025 14:05 - 29.08.2025 00:00
Аукціон:
з 29.08.2025 11:48
Період кваліфікації:
29.08.2025 00:00 - 29.08.2025 13:59
Період завантаження договору:
04.09.2025 00:00 - 14.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴826 800.00 Комплект ендоскопічного обладнання для ЛОР операцій