-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2025-08-20-003671-a
Завершена
1 297 386.00
UAH без ПДВ
Номер:
47992a8811234bd6a4c13b8f1e433d6e
Внутрішній номер закупівлі:
26188209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-20-003671-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Колбун Оксана Василівна +380685452381 kolbun@varashmtg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-17-000896-a
Очікувана вартість:
1 297 386.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) будинку культури села Заболоття за адресою: вулиця Соборна, 9а, село Заболоття, Вараського району, Рівненської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОЛІССЯБУДСЕРВІС-ПОО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37036823
-
Контактна особа:
Демчук Петро Олексійович 0677277302 poo2010@ukr.net
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, селище міського типу Зарічне, вул.Партизанська, 1
Ціна пропозиції
1 297 386.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2025 11:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f411c1321d8d48c592203473d87180d7
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-20-003671-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОЛІССЯБУДСЕРВІС-ПОО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37036823
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, селище міського типу Зарічне, вул.Партизанська, 1
Номер договору:
4330-Д-47-25
Сума договору:
1 297 386.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
18.08.2025 00:00
Статус:
Виконаний