-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-011137-a
№ 534 ВО
Торги не відбулися
55 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 557.80 UAH
мін. крок: 1% або 557.80 UAH
Номер:
2a6d8a2aa4804c1a97e4647c73f89944
Внутрішній номер закупівлі:
26182993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-19-011137-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна 380503847607 severina@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.08.2025 16:47 - 25.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2025 16:47 - 28.08.2025 10:00
Аукціон:
з 29.08.2025 12:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 780.00 Лікарські засоби різні