-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Експлуатаційне утримання - вирівнювання поверхонь дорожнього покриття об’їздної дороги вздовж р.Інгулець в селі Нововасилівка, Баштанського району, Миколаївської області"
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-008983-a
Завершена
149 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
16cca45e1597445da10bb86e77881798
Внутрішній номер закупівлі:
26180835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-19-008983-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
149 300.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Експлуатаційне утримання - вирівнювання поверхонь дорожнього покриття об’їздної дороги вздовж р.Інгулець в селі Нововасилівка, Баштанського району, Миколаївської області"
Кількість
1 послуга
Період постачання
18.08.2025 - 31.08.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РУБАНЕНКО ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3381616306
-
Контактна особа:
+380993136976
-
Адреса:
57303, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н місто Снігурівка, пров.Залізничний будинок 2
Ціна пропозиції
149 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2025 15:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c16794b348664ff9ad7bb213286000b9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-19-008983-a-b1
Постачальник:
РУБАНЕНКО ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3381616306
-
Адреса:
57303, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н місто Снігурівка, пров.Залізничний будинок 2
Номер договору:
20/08
Сума договору:
149 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
18.08.2025 14:00
Статус:
Виконаний