-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аудіодекодер
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-009773-a
Торги не відбулися
16 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 170.00 UAH
мін. крок: 1% або 170.00 UAH
Номер:
02e0383586964c6a8e4f0dc7ae90e391
Внутрішній номер закупівлі:
26169435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-009773-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мошиченко +380444810807 t.moshychenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 16:01 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 16:01 - 26.08.2025 18:00
Аукціон:
з 27.08.2025 15:37
Період кваліфікації:
26.08.2025 18:00 - 28.08.2025 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 990.00 Аудіодекодер