-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Інтерактивна панель (Комплект мультимедійного обладнання Тип 3 )
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-009725-a
Завершена
930 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc1ff0f4287c44eb8850fa1a2987511f
Внутрішній номер закупівлі:
26169378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-009725-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капітоненко +380979796163 kapitonenkotana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-01-009763-a
Очікувана вартість:
930 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна пенель AktivPanel Plus 10 "65" OPS-M на стійці
Кількість
6 комплект
Період постачання
18.08.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОРЕНТ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135510573
-
Контактна особа:
+380632512316
-
Адреса:
02218, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Романа Шухевича будинок 4 б квартира 9
Ціна пропозиції
930 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2025 16:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6610f649a4c4428a89326071ef74de0
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-18-009725-a-c1
Постачальник:
КОРЕНТ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135510573
-
Адреса:
02218, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Романа Шухевича будинок 4 б квартира 9
Номер договору:
41
Сума договору:
930 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
18.08.2025 15:57
Статус:
Підписаний