-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тест- система
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-008173-a
Завершена
53 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 265.00 UAH
Номер:
8506336d7106462d82cf6d1fa06580a7
Внутрішній номер закупівлі:
26167835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-008173-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000197
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Пересопницька, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Удодік +380966222174 shkirven7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 15:04 - 24.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 15:04 - 27.08.2025 00:00
Аукціон:
з 27.08.2025 14:30
Період кваліфікації:
27.08.2025 00:00 - 28.08.2025 14:40
Період завантаження договору:
03.09.2025 00:00 - 13.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 000.00 Тест - система