• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ц_25Т-583_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Частини та приладдя до верстатів)

Торги не відбулися

3 126 874.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 78 000.00 UAH
Номер: b6532d6b9a07467fac2118ea97d5ca1d
Внутрішній номер закупівлі: 26156969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-15-009433-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Вікторія ЯЦУН +380532515747 viktoriia.yatsun@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 126 874.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.08.2025 15:58 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2025 15:58 - 26.08.2025 12:00
Аукціон: з 27.08.2025 13:42
Період кваліфікації: 26.08.2025 12:00 - 27.08.2025 12:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 126 874.80 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Частини та приладдя до верстатів)