-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лавки вуличні
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-009140-a
Торги не відбулися
105 236.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 052.36 UAH
мін. крок: 1% або 1 052.36 UAH
Номер:
95efae47628946daaec3d44d7e72a4ed
Внутрішній номер закупівлі:
26156678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-009140-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степаненко Людмила 380978261641 logistika_chn@chn.hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 236.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 15:50 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 15:50 - 23.08.2025 00:00
Аукціон:
з 25.08.2025 11:29
Період кваліфікації:
23.08.2025 00:00 - 08.09.2025 17:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 236.00 Лавки вуличні зі спинкою